BabyLand. Дитячий садок мрії
Рівне В. Чорновола, 91х
+380962107701 Monday through Friday, , 8 am to 19 pm

Ідеї, як цікаво провести час з дітлахами вдома

Пропонуємо кілька веселих розвиваючих ігор:

Фантазер
Візьміть будь-яку дитячу книжку з картинками. Уважно розгляньте картинки разом із малюком і придумайте історію, не пов'язану з тією, про яку написана книга. Кілька разів виконайте це разом, а потім дитина і сама долучиться до вигадування.

Детектив
Інший варіант цієї гри, коли мама чи тато, не показуючи малюкові картинку, розповідає, що на ній зображено і закриває книгу. А дитина повинна знайти цей малюнок, орієнтуючись за маминим описом. Потім поміняйтеся ролями: описує дитина, шукаєте Ви.

Озвучка
Дуже весела гра для дітей і дорослих. У телевізорі вимикається звук, а на мультики, кіно або новини придумується власна озвучка. Дитина услід за дорослими перевтілюється на справжнього артиста!

Циферки
Підготуйте 10 карток з яскравими цифрами від 1 до 10. Розкажіть дитині, як називаються цифри, а потім розкладіть картки по підлозі в кімнаті або по всій квартирі. Завдання маляти приносити батькам картку з цифрою, яку вони назвали. І біг, і пошуки, і навчання!

Алфавіт
Підготуйте невеликі картонні картки з барвистими буквами. Складіть їх у мішечок. Нехай малюк по черзі дістає картки, а Ви називайте обрану букву. Завдання маляти придумати слово, яке починається на цю букву.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: